SANRECOSTAV odstraňuje škody způsobené vodou – odborně a kompletně
Právě při sanaci škod způsobených vodou je důležité mít partnera, který převezme celkové zpracování a vyřízení škody. S odpovídajícími odborníky je okamžitě na místě, díky čemu nabídne jasnou úsporu nákladů a času. A to nejdůležitější: mít po boku profesionální tým pracovníků Vám ušetří mrzutosti a stres. Zákazník může v klidu vyčkat do té doby, až je vše vyřízeno.

Vodovodní a ostatní rozvody se starají o komfort v domě.. Pokud se ale něco stane, změní se toto požehnání v prokletí. Neboť i malý průsak může způsobit obrovské škody na stavbě a inventáři. Je dobré vědět, na koho se může člověk spolehnout.

Je hodně nepříjemné, když máte stěny a podlahy v bytě vlhké. Pak navíc přichází vysoušecí tým, po kterém zůstává obrovský chaos. Abyste byli ušetřeni všech těchto nepříjemností, vsaďte ihned na osvědčený systém společnosti SANRECOSTAV. Vysoušení s absolutní šetrností.

Nejprve hledat, potom vrtat…
Je důležité nejprve lokalizovat problém, než se začne s jeho odstraňováním. A přesně tak to děláme my! S vysoce moderními infračervenými měřícími přístroji a akustickými zaměřovači nalezneme průsaky ve vodovodním vedení. Teprve poté přistupujeme k problému cíleně a šetrně.

Malé vyvrtané otvory…
Bez otvorů v podlaze se vysoušecí přístroje nedají připojit. My ale nevrtáme s běžně používaným 80 mm průměrem, nýbrž s nepatrným 25 mm. To sice vyžaduje nejvyšší přesnost, ale sanační náklady s tím související se tak snižují na minimum.

Dlaždice zůstávají celé…
Kde jiní dlaždice poškodí, aby se dostali k mokrým místům, tam my používáme systém, díky kterému se dlaždice vyjmou bez poškození a mohou být vráceny na původní místo.